Uitslagen 2e editie Harderrun

2012

Kidsrun 1 km

Meiden:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Iris Geerling   Athlos 3:52  
2 Rianne Kok   Athlos 4:01  
3 Rosa Molenberg   Athlos 4:01  


Jongens:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jord van der Vinne   Harderwijk 3:39  
2 Niek Smit   Zeewolde 3:42  
3 Max Kusters   Harderwijk 3:52  


5 km

Meiden: 
*Er was geen prijsuitreiking voor deze categorie, door de combinatie van de tijdsregistratie en geboortedatum is deze categorie automatisch gesplitst.

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lisa Muntingh   Harderwijk 29:40  
2 Dian Munnik   Harderwijk 29:40  


Jongens:
*Er was geen prijsuitreiking voor deze categorie, door de combinatie van de tijdsregistratie en geboortedatum is deze categorie automatisch gesplitst.

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yonick Slaa   Nunspeet 19:22  
2 Gerben Weggeman   Athlos 23:07  
3 Wesley van Espelo   Nunspeet 25:48  


Dames:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Heidy Meyer   Sportcentrum Iedema 19:52  
2 Mirella Makkinga   Nieuwleusen 20:27  
3 Sigrid van Vliet   Wuestman 21:20  


Heren:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Herbert Jansen   Harderwijk 16:24  
2 Bart-Jan Heijnen   Huizen 16:38  
3 Aarnout Huijssoon   Fiber4All 17:10  

10 Km

Dames:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Annet Bultman   Uwoon 41:25  
2 Marianne van der Veen   Veluwe 41:39  
3 Esther Bremmer   Harderwijk 42:31  


Heren:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan willem Hagen   Athlos 35:35  
2 Gerrit Alkema   Athlos 36:11  
3 Rien de Vries   Harderwijk 37:39  


15 km

Dames:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Petra Martens   Pijnenburg 1:03:58  
2 Gerrie den Oude   Pijnenburg 1:11:54  
3 Liz Boers-Maynard   Dutch Runners Basic 1:13:34  


Heren:

Plts Naam   Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Andre Knol   Athlos 51:29  
2 Arjan Spiering   Athlos 57:17  
3 Gino Lambert   Climax 1:00:10  

De hoofdsponsor van de bedrijvenloop Harderrun 2012 was We love office. kijk op www.weloveoffice.nl voor meer informatie over dit bedrijf!

UITSLAG Bedrijvencompetitie 2012:

1. Sportcentrum Iedema team 1
2. FIBER4ALL
3. Sportcentrum Iedema team 2

 Aanwezig waren de volgende bedrijven met:

Meerdere teams:
  • Broekhuis Volvo Harderwijk
  • Fiber4All/ Schuuring
  • We love office
  • Dolfinarium
  • Sportcentrum Iedema
één team:
  • Overhoff en Solcon
  • Rabobank
  • Midden Nederland Makelaars
  • UWoon
  • Ridder drive systems
  • Ridder data systems
  • Supracom
  • AIC Harderwijk
  • Bistro - Wijnbar Klein Parijs
  • Muziek café Sir Jack
  • Schuiteman Accountants
  • Wuestman

Uitslagen 1e Editie Harderrun

2011

5 km mannen

1. Arne Plette 
2. Tom de Koning 
3. Herbert Jansen

5km vrouwen

1. Laura van Espelo 
2. Therese Doppenberg 
3. Anita aan't Goor

10 km mannen

1. Koen Henkes 
2. Bas Mekking 
3. Guido Kwakkel

10 km vrouwen

1. Annet Bultman 
2. Judith van der Veen 
3. Ingelise Nieuwehuijse

Kidsrun jongens

1. Niek Smit 
2. Sem Vos 
3. Julian Plette

Kidsrun meiden

1. Paulien Muntingh
2. Patty Verkooijen 
3. Emma de Lange